A A A

UCHWAŁA NR 7 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 7 stycznia 2016 r. w sprawie ustalenia okręgów wyborczych w kadencji 2016-2020  [pokaż]

UCHWAŁA NR 9 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 7 stycznia 2016 r. w sprawie powołania członków okręgowych komisji wyborczych oraz Bibliotecznej Komisji Wyborczej w kadencji 2016-2020 [pokaż]

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 1:

  • dr Katarzyna Wrzosek-Lipska (Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów w Uniwersytecie Warszawskim)- przewodnicząca
  • dr Zuzanna Szymańska (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego) - zastępca przewodniczacej
  • dr Łukasz Jerzy Bolikowski (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego)
  • dr Maciej Cytowski (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego)
  • dr hab. Leszek Próchniak (Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów w Uniwersytecie Warszawskim)
Okręgowa Komisja Wyborcza nr 2:
  • mgr Ewa Kościuk (Szkoła Języków Obcych) - przewodnicząca
  • mgr Waldemar Sikorski (Szkoła Języków Obcych) - zastępca przewodniczącej
  • mgr Agnieszka Józefowicz-Mengü (Szkoła Języków Obcych)
  • mgr Renata Maksymowicz (Szkoła Języków Obcych)
  • mgr Jadwiga Śmiechowska (Szkoła Języków Obcych)

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 3:
  • mgr Elżbieta Paciukanis (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu)- przewodnicząca
  • mgr Katarzyna Szmytke (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu) - zastępca przewodniczącej
  • mgr Wojciech Świątek (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu)
  • mgr Beata Wolicka (Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego)
  • mgr Magdalena Zawal (Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów w Uniwersytecie Warszawskim)

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 4:
  • mgr Wojciech Tomasz Oczkowski (BUW) - przewodniczący
  • mgr Małgorzata Budzińska (Kwestura) - zastępca przewodniczącego
  • mgr Agnieszka Chmielewska (Kwestura)
  • mgr Elżbieta Petrović (BUW)
  • mgr Przemysław Szcześniak (Kwestura)
Okręgowa Komisja Wyborcza nr 5:
  • mgr Marcin Machoń (Biuro Gospodarcze) - przewodniczący
  • Natalia Żera (Biuro Spraw Pracowniczych) - zastępca przewodniczącego
  • mgr Martyna Grzyb (Biuro Spraw Studenckich)
  • Eduard Sekh (Biuro Promocji UW)
  • mgr Sylwia Stępniak (Biuro Spraw Pracowniczych)
  • mgr Antoni Warchulski (Biuro Spraw Pracowniczych)
  • Tomasz Zwierzchowski (Biuro Gospodarcze)